دلیل ایران سوریه لبنان اسراییل اخبار سیاست خارجی

دلیل: ایران سوریه لبنان اسراییل اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار بین الملل مزاحمان تلفنی ادعای تلاش جهت ترور پوتین را مطرح کردند / کرملین

سخنگوی کرملین امروز (شنبه) اعلام کرد، مقامات روسیه از برقراری ۶۰ تماس تلفنی دروغین در ارتباط با کار گذاشتن ۵۰ بمب در شهر سن پترزبورگ از جمله در مسیر کاروان خودر

مزاحمان تلفنی ادعای تلاش جهت ترور پوتین را مطرح کردند / کرملین

کرملین: مزاحمان تلفنی ادعای تلاش جهت ترور پوتین را مطرح کردند

عبارات مهم : روسیه

سخنگوی کرملین امروز (شنبه) اعلام کرد، مقامات روسیه از برقراری ۶۰ تماس تلفنی دروغین در ارتباط با کار گذاشتن ۵۰ بمب در شهر سن پترزبورگ از جمله در مسیر کاروان خودروی حامل ولادیمیر پوتین، مدیر جمهور این کشور خبر دادند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین اظهار کرد: بالغ بر ۶۰ تماس تلفنی برقرار شده است و در آنها ادعاهایی مبنی بر کار گذاشتن حدود ۵۰ بمب در مکان های متفاوت از جمله در مسیر حرکت کاروان خودروی ولادیمیر پوتین مدیر جمهور روسیه و مکان های دیدار او در شهر سن پترزبورگ مطرح شده است است.

پسکوف تاکید کرد: پوتین روز جمعه به شهر سن پترزبورگ در شمال روسیه سفر کرد تا در یک اجلاس فرهنگی شرکت کند.

به گفته وی، سرویس امنیتی مدیر جمهور روسیه با این تهدیدها برخورد کرد ولی کارها احتیاطی آنها تاثیری بر برنامه زمانی پوتین نگذاشت.

سخنگوی کرملین خاطرنشان کرد: این تماس های ناشناس دروغین از خارج از روسیه صورت گرفته هست. این ها مزاحمان تلفنی یا به اصطلاح تروریست های تلفنی یا هر چیز دیگری که اسمشان را می گذارید، هستند. البته دیر یا سریع این افراد شناسایی خواهند شد.

مقام های روسیه اخیرا اعلام کردند، موجی از تماس های تلفنی ساختگی و ناشناس که ادعای خطرات و حملات تروریستی را دارند در ماه های اخیر این کشور را درگیر ساخته است.

آنها تاکید کردند که تا به حال همه این تماس ها غیرواقعی بوده و از سوی مزاحمان صورت گرفته اند. اولگ بارانوف، مدیر دفتر مسکو در وزارت کشور روسیه گفت، اکثر این تماس ها از مبدا ژاپن، ترکیه، اوکراین و آمریکا برقرار شده است اند.

مزاحمان تلفنی ادعای تلاش جهت ترور پوتین را مطرح کردند / کرملین

واژه های کلیدی: روسیه | پوتین | ولادیمیر پوتین | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs