دلیل ایران سوریه لبنان اسراییل اخبار سیاست خارجی

دلیل: ایران سوریه لبنان اسراییل اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث زمینه‌ساز وقوع همسرکشی , بی‌کاری مرد

مردی که همسرش را به قتل رسانده و بعد از آن اقدام به خوزنی کرده هست، در بازجویی‌ها شرح جنایت خود را شرح داد و گفت از مدت‌ها پیش با همسرش اختلاف داشت. 

بی کاری مرد؛ زمینه ساز وقوع همسرکشی

عبارات مهم : اختلاف

مردی که همسرش را به قتل رسانده و بعد از آن اقدام به خوزنی کرده هست، در بازجویی ها شرح جنایت خود را شرح داد و گفت از مدت ها پیش با همسرش اختلاف داشت.

این پرونده از نخستین ساعات بامداد ١١ آذرماه گشوده شد و کارآگاهان جنایی استان خراسان رضوی هنگامی که مطلع شدند زنی جوان بر اثر اصابت ضربات چاقو در بیمارستان جان باخته هست، به آنجا رفتند تا تحقیقات خود را شروع کنند.

آنها فهمیدند این زن به نام نرگس همراه شوهر ٢٧ساله اش به نام بابک به بیمارستان انتقال یافته شده است و بابک نیز زخمی هست. بررسی های مقدماتی نوع و عمق جراحات فاش کرد بابک خودزنی کرده هست. به همین علت این احتمال داده شد که بابک بعد از کشتن همسرش اقدام به خوزنی کرده باشد. مرد جوان در همان بازجویی های اولیه این عنوان را تأیید کرد ولی گفت چیز بیشتری از ماجرا به یاد ندارد و قادر به تشریح واقعه نیست.

زمینه‌ساز وقوع همسرکشی , بی‌کاری مرد

کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود فهمیدند همسایگان این زوج که از صدای مشاجره آنها وحشت کرده بودند و می دانستند اتفاقی غیرمنتظره پیش آمده است در تماس با مرکز فوریت های پلیسی عنوان را اطلاع داده و مأموران بعد از حضور در محل با پیکرهای خونین این زوج مواجه شده است بودند. بعد از آن بابک و نرگس از طریق اورژانس به بیمارستان انتقال یافته شدند و اگرچه پزشکان تمام تلاش خود را جهت نجات جان زن جوان به کار گرفتند شدت ضربات به گونه ای بود که این زن تسلیم فوت شد.

افسران جنایی جهت پی بردن به چگونگی وقوع قتل به محل سکونت این زوج رفتند و به پرس وجو از همسایگان پرداختند. یکی از اهالی ساختمان به پلیس گفت: «این همسران از مدت ها قبل با هم اختلاف داشتند و تا جایی که ما در جریان هستیم قرار بود از هم جدا شوند ولی شب اتفاق دوباره با هم درگیر شدند و این اتفاق رخ داد».

مردی که همسرش را به قتل رسانده و بعد از آن اقدام به خوزنی کرده هست، در بازجویی‌ها شرح جنایت خود را شرح داد و گفت از مدت‌ها پیش با همسرش اختلاف داشت. 

متهم بعد از بهبودی نسبی جهت بازجویی های تکمیلی به دادسرا انتقال یافته شد. او که همچنان می گفت شرح ماجرا را به خاطر ندارد هنگامی که در برابر سؤالات پی درپی بازپرس خاص قتل قرار گرفت، به تشریح وقایع پرداخت. او گفت: «من و نرگس از مدت ها قبل با هم اختلاف داشتیم و از هنگامی که من بی کار شدم دعواهایمان هم شدیدتر شد به گونه ای که تصمیم گرفتیم با وجود داشتن دختری شش ماهه از هم جدا شویم حتی به دادگاه خانواده هم رفتیم و در آنجا ما را به واحد مشاوره ارجاع دادند ولی پیش مشاور نرفتیم و به منزل مان برگشتیم و همچنان با هم زندگی می کردیم تا اینکه شب اتفاق دوباره مشاجره کردیم. داد و فریادهای ما به حدی بلند بود که همسایگان مداخله کردند ولی به آنها گفتم اتفاق خاصی نیفتاده و دعوا تمام شده است هست. آنها هم به منزل های خودشان رفتند».

متهم در ادامه اعترافاتش گفت: «پس از رفتن همسایگان من هم به پارکینگ رفتم و حشیش کشیدم. هیچ وقت جلوی همسرم مواد مخدر مصرف نمی کردم جهت همین هم از آپارتمان خارج شدم ولی هنگامی که دوباره برگشتم اصلا در حال خودم نبودم و تحت تأثیر مواد کنترلم را از دست داده بودم جهت همین به سمت نرگس رفتم و دخترمان را از دستش گرفتم بعد چاقویی از آشپزخانه برداشتم و از پشت چند ضربه به او زدم و در ادامه خودزنی کردم و از حال رفتم بعد از آن نمی دانم چه اتفاقاتی افتاد. چشم که باز کردم در بیمارستان بودم».

بنا بر این گزارش، بازپرس بعد از ثبت اعترافات این مرد دستور داد او بعد از اتمام درمان روانه زندان شود تا تحقیقات تکمیل شود.

زمینه‌ساز وقوع همسرکشی , بی‌کاری مرد

شرق

واژه های کلیدی: اختلاف | انتقال | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs